Zakład Sprzętu Ortopedycznego i Rehabilitacyjnego Sp. z o.o. w Bydgoszczy, jako jeden z nielicznych w branży oferuje wykonanie niemal wszystkich wyrobów ujętych w wykazie przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych produkcji indywidualnej. Szczycimy się bardzo wysoka jakością, solidnym wykonaniem i krótkimi terminami realizacji, co daje nam przewagę nad konkurencją. Pacjentom korzystającym z naszych usług przysługuje refundacja z Narodowego Funduszu Zdrowia, zgodnie z określonymi limitami.
Zakład świadczy usługi w ramach umowy z NFZ, PRODUKUJĄC  ORAZ  SPRZEDAJĄC  PRZEDMIOTY  ORTOPEDYCZNE  I  ŚRODKI  POMOCNICZE NA  INDYWIDUALNE  ZLECENIA  LUB JAKO  WYRÓB SERYJNY,
Zakład oferuje następującą produkcję i usługi:
* produkcja indywidualna; np. protez kończyn dolnych i górnych, obuwie ortopedyczne,
* wyroby seryjne; np. wózki inwalidzkie, balkoniki, chodziki,  kule, laski, kołnierze,
* wypożyczalnia sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego; np. wózki inwalidzkie,    balkoniki, podpórki, chodziki, łóżka szpitalne z materacem,
* wykonawstwo przeglądów technicznych, konserwacji, napraw bieżących oraz serwis   specjalistyczny; np. sprzęt ortopedyczny, rehabilitacyjny, pomocniczy