Ortezy i aparaty ortopedyczne produkowane są w wersji wykonywane na zamówienie lub w wersji produkcji seryjnej. Jako przedmioty ortopedyczne dopasowane są do kończyn dolnych: stopy, goleni, kolana i uda lub kończyn górnych: ręki, przedramienia, ramienia i łokcia oraz tułowia. 

Służą do wspomagania, korygowania, ustalania kąta zgięcia, unieruchamiania, stabilizacji i odciążania w warunkach statycznych i dynamicznych. Wykonywane są na indywidualne zamówienie na podstawie pobranej miary. Wykonawstwo tych wyrobów ortopedycznych uwzględnia wszelkie zlecenia medyczne uprawnionego lekarza prowadzącego leczenie niepełnosprawnego pacjenta. 

W zależności od schorzenia, ortezy i aparaty ortopedyczne mogą być wyposażone w ortotyczne przeguby skokowe, kolanowe, i biodrowe ze stali nierdzewnej lub aluminium. Do tych celów zakupujemy nowoczesne konstrukcje, materiały, komponenty i półfabrykaty renomowanych firm krajowych i zagranicznych. 

Nasze produkty objęte są refundacją Narodowego Funduszu Zdrowia. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji ! 

Ortezy i aparaty ortopedyczne kończyn dolnych i górnych przy czasowej dysfunkcji tułowia i szyi przysługuje refundacja NFZ raz w trakcie leczenia danego schorzenia, a więcej szczegółowych informacji mogą uzyskać Państwo pod numerem telefonu 52 328 62 30.
Informacja dodatkowa:
Lekarze upoważnieni do wystawiania wniosków na apartaty ortopedyczne: